Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez most alergia vagy megfázás?

Ez most alergia vagy megfázás?

Figyelt kérdés
Tüsszögök, folyik az orrom, északánként úgy köhögök h már fáj a tüdőm, néha fulladok kicsit, szemem viszket és ég, néha már-már úgyérzem fáj a torkom... azóta tart ez amióta kitakarítottam a szobám:D jó ez vicces, de talán vlmit előszedtem amit nembírok, vagy szerintetek?
2011. aug. 2. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem(!) ez allergia, ismerősömnek is folyik az orra,tüsszög, könnyezik, és köhög és a szemvizsketés is jellemző, ő alig bírja a szemeit is nyitva tartani ha előjön az allergiája. Ha nem múlik menj el egy allergiavizsgálatra, ott meglesz az amire allergiás lehetsz.
2011. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már voltam, de szartse(bocsánat) ért... megmondták por.. fák.. ez az amaz. hát köszi:D hogy írtsam ki a port meg fákat magamkörül?! :S
2011. aug. 2. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is több mint valószínű, hogy allergia, minden tünete stimmel. Azok pedig azért a szobád kitakarítása után jelentkeztek, mert felkavartad a port, tehát könnyen lehet, hogy por allergiád van. Rajtam kívül nálunk már mindenki allergiás a családban, édesanyámnak is egy idő után kezdett fájni a tüdeje és fulladozni, és ettől ma már kénytelen inhalálni. Menj el egy allergia tesztre, nem veszítesz vele.
2011. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak most látom a kérdező kommentjét, így gyakorlatilag a válaszom teljesen felesleges lett. :D Ez esetben allergia gyógyszerekkel tudod valamennyire enyhíteni a tüneteket, jobbat én sem tudok, sajnálom. :/
2011. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem felesleges, idén nyáron is hasonló a helyzet :(
2011. szept. 20. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!