Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bal-és jobb oldal keverése...

A bal-és jobb oldal keverése összefügg a balkezességgel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nem. én jobb kezes vagyok, mégis keverem a bal ill. a jobb oldalt :)
2011. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek,én is így vagyok vele =)
2011. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
egy balkezességről szóló könyvben olvastam, hogy nem csak kezünk lehet jobb vagy balos hanem nyelvünk, szemünk, lábunk. Van akinek mindene balos, van akinek csak egyik, másik testrésze balos, és balosság mértéke sem egyforma, így vannak két kezesek is, mind a két kezével tudja ugyanazt csinálni és ilyen esetekbe nem csak a két kezét cserélheti fel valaki hanem, beszédben szavakat, irásban betüket is
2017. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 naturella válasza:
Én balkezesnek születtem, aztán iskolás koromban jobbal kezdtem az írást.minden mást most is bal kézzel csinálok, kivéve az olló- és a kés&villa használatot.nagy gondom a géppel írás, állandóan felcserélem a betűsorrendet, táncban és beszédben összekeverem az irányokat,mégis tökéletesen tudok tájékozódni térben és térképről is.nehezen megy, ha tükörből kell vmit megoldani/smink, frizura/ v szemben állva kellene utánoznom valaki mozdulatát / tánc tanuláskor/Egyébként mindig azt a kezemet használom, amelyik praktikusabb, jobban hozzáfér a dolgokhoz.Azt is észrevettem, h a "Jobb agyféltekés rajztanfolyam" nekem semmi újat nem mondott, mert én eddig is úgy láttam, ahogy ott tanították:)
2017. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ez inkább agyi zavar lehet. Mint mikor valaki diszlexiás, diszkalkuliás.
2018. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, mert a diszlexiának szted nincs köze a balkezességhez, utolsó?
2019. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!