Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hátsó garatfolyás, fehér...

Cintikebabby kérdése:

Hátsó garatfolyás, fehér nyúlós fehér váladék, allergia?

Figyelt kérdés

Már május eleje óra folyamatosan fehér nyúlós váladék folyik a garatomba,az orromból kiindulva,és nagyon zavaró!Krákogok tőle, gombócérzésem van néha mikor leragad a torkomon,vérbő a garatom miatta ,és néha be is gyullad kicsit,a fülem pattog tőle minden nyeléskor (fülcsatornában meggátolja a váladék a levegő áramlását),de esős időbe enyhülnek ezek a panaszok,jó időbe pedig felerősödik!Fül-orr-gégésznél voltam,azt mondta allergia,és adott egy orrsprét,ami nem használt semmit,de kíváncsi lennék valaki van e hasonló helyzetbe,és hogy mire lehetek e allergiás.Egy vizsgálatra mindenképp elmegyek persze!

Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 3. 17:57
 1/4 Gyopár Alfréd válasza:
0%
Te bizony valószínűleg nosapenilitiszben szenvedsz. Ez azt jelenti, hogy egy genetikai rendellenesség folytán a manduláid helyén herék nőttek, és ondót termelnek. De egy egyszerű műtéttel eltávolíthatók, úgyhogy ne aggódj :)
2011. aug. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!erre nem is gondoltam,megnyugtattál :)!
2011. aug. 8. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem gyerekkorom óta ez van. Mármint ez a hátsó garatfolyás. Elég zavaró, mert nehezebb tőle beszélni, nehezebben érthető. Sok orvosnál voltam küldtek röntgenekre semmi. Múlt hónapban mondta egy orvos hogy hátsó garatfolyásom van, és írt fel azulenol kenőcsöt, hogy szippantsam fel az orromba, bár elvileg külső alkalmazásra van a kenőcs. Még nem kezdtem el alkalmazni. Párszor szippantottam, legalábbis próbáltam, mert nem tudok felszippantani egy kenőcsöt. Majd visszamegyek és megkérdezem, hogy biztos ezt kell e. Valahogy csak meg lehet gyógyítani.
2011. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, megoldódott a probléma? Ha igen, hogyan?
2023. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!