Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire számítsak? Mit tegyek?

Mire számítsak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,tatám agyvérzést kapott.Nagyon szeretem őt és ezért is szeretném hogy minél hamarabb felépüljön.biztos van olyan aki átélt már hasonló helyzetet,tőlük várok tanácsokat információkat.Borzalmas tatát így látni.:(
2011. aug. 3. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
tata?ő a nagypapád?
2011. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szomszéd öreg úr 4-et élt túl!:-S Nem százas szegény,és beszélni is alig tud!:-S Ez szerintem sok mindentől függ!Nem kívánom senkinek az ilyet!Remélem felépül a papád!
2011. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen a tata az a nagyapám apa ágon anyai ágon meg papának hívom így szoktam meg kiskoromban.
2011. aug. 3. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ő korát kellene tudni, a tiéddel nem sokra megyünk.
2011. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát túl lehet ugyan élni, de ilyenkor sérül az agy valamely része. Ezért lesz sok esetben bénulás a következménye (a beszéd nehezítettsége is attól van). A legrosszabb állapothoz képest sokat javulhat, de a régi már nem lesz többé. Például majdnem teljes bénulásból is helyrejöhet annyira, hogy önállóan járjon. Az a nagy baj ebben, hogy akinek egyszer volt, jó eséllyel lesz több is és egyre súlyosabb a maradandó károsodás. Viszont egy csomó esetben egész más miatt halnak meg, és csak amikor amúgy is el jön az ideje. Kívánom, hogy a te tatáddal is így legyen!
2011. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
67 éves eddig semmi baja nem volt műtétet nem kellet rajta végezni most már önállóan eszik szilárd ételt is de az egyik fele a jobb még mindig le van bénulva
2011. aug. 11. 12:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Még fiatal és azt írtad amúgy egészséges, szerintem még javulni fog. A stressztől kell majd óvni őt, amennyire lehetséges, és vigyázni az egészséges táplálkozásra, így még sok évig örülhettek egymásnak.
2011. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!