Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Álmomban lezuhanok, és ezt...

Álmomban lezuhanok, és ezt érzem is, és néha úgy ébredek fel, hogy az egész testem belerándul. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Például azt álmodom, hogy egy hatalmas tornyon vagyok, és érzem ahogy zuhanok. Ilyenkor hirtelen felébredek, de úgy, hogy belerándulok.
2011. aug. 4. 01:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én álmomban mindig egy fáról estem le.Kimarad egy szívdobbanás,azt mondta egy kardiolódus. Sűrűn?
2011. aug. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Háát, nagyon sokszor előfordult már. Valami hetekig nem álmodok ilyet, de valamikor sűrűn.
2011. aug. 4. 01:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem szívritmus-zavarom volt.Kb tini koromban nőttem ki,azóta 1* volt ilyen álmom 28 vagyok.Szerintem vizsgáltasd ki magad.
2011. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, de nagyon ritkán, mjuk én nagyon élveztem mindig, kár, h nem jelent túl jót, de ha nem gyakran fordul elő...
2011. aug. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Voltam már kardiológusnál, egyedül a pulzusommal volt probléma, szedtem kb fél évig valamilyen gyógyszert, de azóta minden okés. Nem lehet, hogy csak azért álmodok ilyet mert tériszonyom van?
2011. aug. 4. 01:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem én úgy tudom, h ezeknek mindig valós kiváltó oka van, vagyis nem csak a fejedben zajlik le!
2011. aug. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valós? Például?
2011. aug. 4. 01:32
 8/14 A kérdező kommentje:
Annyit tennék hozzá hogy szokott rángatózni(vagy csak rángani egyet) a kezem, vagy bármelyik végtagom, mivel problémák vannak az idegeimmel. ez is közrejátszhat?
2011. aug. 4. 01:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is szokott lenni, érdekelnének az okos válaszok. Köszi.
2011. aug. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
pl a szívdobbanás kihagyása.
2011. aug. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!