Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az az álom,...

Mit jelenthet az az álom, hogy kb 100 méter magasról lógok lefele, mert lecsúsztam az épületről, kapaszkodok, de végül lezuhanok a földre, de nem lesz semmi bajom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak zuhanós álmai. :D Elég kellemetlenek. De amikor lezuhantál, akkor felkeltél nem?

ezt találtam neten.

"...úgy érzik, kicsúszott az irányítás a kezükből. A zuhanásos álmok a leggyakrabban akkor fordulnak elő, ha a napirend kaotikus, nem követ semmiféle rutint, az álmodó életéből hiányzik az egyensúly..."

2011. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod. :) nem ébredtem fel hanem kiúsztam a partra mert ahonnan leestem az a duna felett volt valamilyen légi épület..
2011. júl. 21. 22:12
 3/5 anonim válasza:

Én úgy hallottam, ha álmodban zuhansz, az azt jelenti, hogy hirtelen leesik a vérnyomásod.

Persze lehet h ez hülyeség...

2011. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én ha lezuhanok álmomban, vagy elesek, egyből felébredek.
2011. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jack London szerint ez azért van mert valamelyik ősünk

(én is álmodtam hasonlót),leesett a fáról, vagy beleesett egy szakadékba, de túlélte. Ha ez igaz, ezek után szaporodni is képes volt. /Genetikusok kíméljenek!/

2012. máj. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!