Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórházban szoktak venni...

Kórházban szoktak venni melltartót a hálóing alá, vagy nem?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom,hogy nem,de még sosem kellett kórházba vonulnom. És miket vigyek még magammal egyébként? Nőgyógyászati műtétem lesz.
2011. aug. 4. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy tapasztalatok alapján már nem nagyon vannak nappal hálóingben a betegek. Szabadidő ruha meg ilyesmi. Persze a hagyományos hálóing is alkalmatos még. Nekem speciel minden bajom van, ha valaki nem vesz melltartót és a ruhán keresztül láthatóvá válik a melle. Ebből kiindulva nappalra én mindenképpen vennék alá. Alváshoz levenném. De ez csak az én véleményem.
2011. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nos,nekem csak egy éjszakát kell bent töltenem,szal 2 nap lenne az egész. De akkor ha nem hálóing akkor mi? Feküdnöm csak abban kellene,nem?
2011. aug. 4. 09:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Nappal szoktak melegítőben lenni, az alá szoktak melltartót venni, de éjszakára az alvóruha alá felesleges
2011. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De nekem is ez lenne a természetes! De mondom sokan vannak már egyszerű pólóban és egy szabadidő nadrágban.
2011. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha abba szeretnek aludni, miért ne? :) csak melltartó nem kell alá este
2011. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát,van egy ilyen kis rövid nadrág meg hozzá gy trikó,direkt ilyen alvós együttes,csak hát...nem akarom h hülyének nézzenek,ezért gondoltam az általános hálóingre! És milyen fontos dolgokat kell vinnem még kórházba? Most fogok bepakolni nemsoká!
2011. aug. 4. 09:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Bugyi, zokni, papucs, fogkefe, fogkrém, tusfürdő, szappan, törölköző, papírzsepi, wc papír, szalvéta, rágcsálni való, innivaló, olvasni való, evőeszköz3egyéb olyan dolgok amikhez hozzá szoktál és kell a minden napjaidhoz
2011. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, kórházban a legkisebb gond, hogy ki mibe van.
2011. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem nem kell sokáig ott vendégeskednem! :)
2011. aug. 4. 10:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolom ha nőgyógyászati műtéted lesz, akkor szülészet-nőgyógyászaton fogsz feküdni. Ott elég sok a kismama, akik nem nagyon vesznek fel melltartót. Ez érthető gondolom, hiszen minden szoptatásnál leerőszakolni magukról..

Sztem nyugodtan lehetsz melltartó nélkül, ha neked úgy kényelmes. De ha frusztrál, akkor húzz melltartót.

2011. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!