Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édesanyám lehet, h rákos?

Édesanyám lehet, h rákos?

Figyelt kérdés

10 évvel ezelőtt műtötték strumára aztán nem is volt gond, de most azt mondja, h csomók jelentek meg a nyakán.

Kérdezgettem, h pontosan ez mi ,de eléggé zárkózott volt, várja a vérképet.

Én most neten próbáltam meg utána nézni, de nem igazán jutottam sokra, de amin megakadt a szemem, az hogy a csomók rákosak is lehetnek??:O:(


2011. aug. 4. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Strumma = pajzsmirigy-megnagyobbodás. Nekem azt mondta az orvosom, hogy a pajzsmirigy-daganat SOHA nem rosszindulatú, vagyis abba nem lehet belehalni. Vagy megműtik vagy nem, de nem okoz áttétet, ami az igazi baj a ráknál.


A nyakon vannak nyirokcsomók, azok sok dologtól megduzzadhatnak, gyulladástól, fertőzéstől, és sajnos ráktól is, de sokkal gyakoribb, hogy csak egy egyszerű fertőzés okozza.

2011. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, most rákérdeztem, azt mondta h elrákosodhatnak a göbök vagy mik:S

De hogy neki nem ilyen vészes,legalábbis ezt állítja.

Lehet én reagálom túl, mert végülis nincs rossz kedve csak féltem:S

2011. aug. 4. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyesmiről olvastam már régebben valamelyik orvosi oldalon.Ne aggódj, nem rák, csak a pajzsmirigye rendetlenkedik .
2011. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15:42: Már hogy a fenébe ne lehetne valakinek pajzsmirigyrákja??
2011. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!