Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, titeket mennyire...

Lányok, titeket mennyire zavar a telehold? Tudtok tőle aludni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem zavar, ma is jót aludtam.
2009. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar! kifejezetten szeretem !!! Miért? Kellene, hogy zavarjon? :D
2009. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs különbség ha telihold van, vagy nincs. egyáltalán nem zavar.

téged igen?

2009. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Imádom a teliholdat, mert ilyenkor mindig sokkal intenzívebben álmodom, mint máskor, és bár általában elég zilált az éjszakám, rengetegszer jöttem már rá problémák megoldására egy teliholdas éjszakán látott álom nyomán. Néha még jósálmaim is szoktak lenni ilyenkor, persze az emberek hülyének néznek, aztán amikor kiderül, hogy igazat mondtam, akkor leesik az álluk.
2009. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Fiú létemre nem zavar, sőt szeretem, legalább éjjel ha megyünk buliba látom az utatXD.
2009. ápr. 9. 12:22
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Én nem vettem észre magamon különösebbet, de bizonyított tény, hogy ilyenkor picit mindenki megzizzen, felpörög vagy épp bepörög... Egyszóval nehéz bánni ilyenkor egymással.

Fontos lehet, hogy milyen a horoszkópotok, mert rák létemre, mivel ez a bolygóm, sokkal nagyobb hatással van rám, mint másokra.

2009. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Pár ismerősömnek mindig teliholdkor fáj a lábuk xD

De viszont én ma is tök jót aludtam :) Rám sincs hatással.

2009. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Az én kislányom (16 hónapos) ilyenkor elég rosszul alszik.

Állítólag a babák elég érzékenyek ezekre a dolgokra.

Remélem kinövi, mert én jól tudnék ilyenkor is aludni:-)

2009. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is fiú vagyok, de engem sem zavar. Legalább szépen világít (ahogy mondtad). :) Azt sem tudom mikor van telihold. :)


És rák létemre fel sem, és be sem pörgök.

Én nem nagyon hiszek az ilyen horószkopós dolgokban, és a telihold miatt való megzizzenésben sem, mivel szerintem bármikor lehet "hülye" az ember (én pl. majdnem minden nap :P).


Jah és...tudok tőle aludni! :)

Most hogy így mondjátok (és ha jól értettem most volt telihold), akkor most aludtam a legjobban. :)

2009. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Én vagyok, aki a horoszkópot felhozta.

Nem azt mondtam, hogy csak a rákok zizzennek be, ez általában mindenkire vonatkozik :) Ugyanis pszichiátrián dolgozom, észrevehető a különbség a holdtölte körüli napokon. Ugyanígy több baba is születik ilyenkor!

Ez be van bizonyítva, rád is, rám is, mindenkire vonatkozik, sajnos - vagy nem sajnos.

2009. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!