Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok, vagytok úgy, hogy...

Voltatok, vagytok úgy, hogy nem egyszerre mentek a párotokkal aludni és sokszor nem tudtok rendesen aludni, mert zavar a másik, megoldódott a probléma?

Figyelt kérdés
Egy szobában vagyunk a barátommal,a másik még nincs berendezve, ott nem tudok aludni, a másik szobát, ahol alszunk használja dolgozószobának, nem bejárós munkája van, szóval egész este ébren van, persze próbál halkan csinálni mindent, de füldugóval és szemmaszkkal kell aludnom, hogy ne zavarjon a fény és a hangok. Múltkor már olyan ideges voltam emiatt a helyzet miatt, megértem őt is, de sokszor este nem tud aludni, vagy dolgozik. A másik szobából meg ki tudja mikor lesz valami. Nektek hogyan oldódott meg?
2011. aug. 3. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, ez nehéz ügy, attól még ki kellene tudnod pihenni magad.

Mennyire nincs kész a másik szoba? Nem tud ideiglenesen kialakítani magának ott valamit addig is?

Szerintem csak a másik szoba a megoldás, elmérgesedhet a helyzet a legjobb szándék mellett is...

2011. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokszor nem együtt megyünk aludni mert én éjszakai tévéző vagyok..De a tévé a nappaliban ,és a párom a hálószobában van.Annyi változás lett,hogy ne zavarja a tévé,hogy este már fülhallgatóval nézem,így csend van.Van amikor a kanapén alszom el,és így azzal sem zavarom,hogy hajnalban mellé bújok...(mindig felébred rá)
2011. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs jelenleg pénz a másik szobát megcsinálni sajnos.
2011. aug. 3. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Fú, hát ez iszonyat idegesítő tud lenni. Én koleszban laktam, és a többiek egyszerűen nem értették meg, hogy nem kéne hajnali 2-ig sustorogni, mert nem tudok aludni. Aztán volt egy barátom, aki meg fél éjszaka a billentyűzetet püfölte, én meg már a falat kapartam kínomban. Szóval erre allergiás vagyok.:D

Ha neked kelned kell reggel, akkor nem látok más megoldást, mint hogy a barátod is felveszi ezt az életritmust, és nem éjszaka dolgozik. Így különben is, nem keveset vagytok együtt? Ha ő akkor alszik, amikor te ébren vagy?

2011. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha teljesen használhatatlan a szoba, akkor esetleg egy térelválasztót betenni (polcot, szekrényt átforgatni, vagy függöny)? De ha mondjuk csak festeni kellene, vagy hosszabbítóval áramot átvinni, akkor én biztos megoldanám.

Mi ingerlékenyebbek vagyunk, ha nem vagyunk elég pihentek, vagy nem tudjuk azt csinálni a másiktól, amit szeretnénk (aludni, vagy dolgozni, nem önzőzni).

2011. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nalunk mindig ez van de szerencsere nalunk van masik szoba.parom hajni 2-ig fent van en meg altalaban ejfel korul fekszem.ha csak egy szoba lenne nalunk irto nagy gondok lennenek mert en nem tudok fenyben gepzajban aludni.
2011. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem valahonnan kerítek matracot a másik szobába, de nem szeretek a földön aludni, vagyis túl alacsonyan, nem tudom hogy lesz. A barátom múltkor reggel 8-kor ment aludni.Nem dolgozom 1 hónapja, de nem sokára lesz munkám, legalábbis úgy néz ki és akkora kellene megoldani a helyzetet, mert reggel 7-kor kelnem kellene és szeretnék kipihent lenni.
2011. aug. 3. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:
miért nem az ágyat viszitek a másik szobába a barátod meg dolgozhat a jelenlegiben? akkor nem kell matracozni.
2011. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!