Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lyme-kór. Rosszabbodni fog?

Lyme-kór. Rosszabbodni fog?

Figyelt kérdés
azt állapították meg, hogy kis mennyiségben van bennem borrelia, és ha nem csinálok(csinálnak) vele semmit, rosszabbodni fog? úgy értve, hogy nagyobb mennyiség lesz, lerobban az immunrendszerem, ilyenek.
2011. aug. 5. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, magától nem gyógyul meg.
2011. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom, nem is úgy értettem, de rosszabodni fog?
2011. aug. 5. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt ki állapította meg? Ha orvos, akkor gondolom tett is javaslatot a gyógyításra. Most mi cáfoljuk? Hogy nagyon jó ez neked?
2011. aug. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Orvos állapította meg, azt mondta, hogy még(!) nem kell vele törődni. és nem, nem jó, borzasztóan érzem magam fizikailag.
2011. aug. 5. 01:33
 5/7 A kérdező kommentje:
és kíváncsi voltam, hogy rosszabodik-e a helyzetem.
2011. aug. 5. 01:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el NORMÁLIS orvoshoz!
2011. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt mindenki csak olyan választ tud írni, ahogy megélte, vagy a szomszédja megélte. Ha megírod, hogy mennyi időd vagy, meg hogy fiú e vagy leány, van e valamilyen súlyosbító tényeződ, én megnézem neked pártatlanul, és nem kell végigolvasnod, és magadba hipnotizálnod mindezt. De hát így, hogy semmit sem tudunk rólad, eléggé nehéz. Te meg magadnak ne olvasgassad mert belekeveredsz, és beképzeled.
2011. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!