Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergia orrcseppek, valaki...

Allergia orrcseppek, valaki használ?

Figyelt kérdés
Allergiám van szedek Allegrát de egyfolytába eldugul az orrom ha szabadba vagyok és esténként is. Milyen orrcseppet ajánlanátok?
2011. aug. 5. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Először is olvasd el ezt...Amúgy nagyon vigyázz ezekkel a készítményekkel,mert én orrspray-függő lettem (RhinosprayPlus-ra szoktam rá),kemény egy évig "szívtam az anyagot".

2011. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az elsőnek igaza van én Nasivinnel jártam így, orvosi ellenőrzés mellett, nem allergiára kaptam


viszont Euphorbium comp. HEEL orcseppre nem lehet rászokni és az allergiára is jó (homeopátiás)...

Az allegra helyett meg ajánlom a coryzalia nevű szintén homeopátiás szert...3 hónap szenvedés után a fenti 2 szer 24 óra alatt teljesen rendbe tette a szénanáthám



de mindenképpen konzultálj az orvosoddal!!!

2011. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Euphorbium Compositum HEEL orrcsepp inkább megfázásra való, szénanáthára ugyanettől a gyártótól a Luffeel orrspray vagy egy másik homeopátiás orrspray, a Delufen való. Sajnos "szezonban" gyakran elfogynak a gyártónál. A Luffeel kapható tabletta formában is, ez is és a Coryzalia is tényleg nagyon jó és hatásos. Ha ezek nem segítenek, akkor esetleg a Sterimar Mangános (és nem a sima!) változtatát érdemes megpróbálni. Allergiás időszakban napi 1*500 mg Calcium pezsgőtabletta si segíthet a tünetek csökkentésében.


Sajnos a hagyományos orrcseppek ugyan tényleg hatásosak, de 4-5 nap után függőséget okoznak. Receptre kaphatsz még szteroidos orrsprayket is, ehhez viszont tényleg vissza kell menned a fül-orr-gégészhez, aki mérlegeli, hogy szükséges-e.

2011. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tengeri sós víz a legjobb, ennek nincs mellékhatása. lehet kapni gyógyszertárban is, de otthon is tehetsz fél deci langyos vízbe csipet sót, ebből felszívsz az orrlyukba kicsit, vagy cseppentővel belecsöpögtetsz.
2011. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!