Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 évesen 157 cm magas vagyok....

16 évesen 157 cm magas vagyok. Szerintetek lehetek még 170 cm magas?

Figyelt kérdés
Anyukám 168 cm-es, apukám 187 cm magas, a bátyám is szép nagyra nőtt (183 cm) csak én vagyok ilyen kicsi...
2011. aug. 5. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát 16 évesen már nem sok növekedésre számíthatsz, ennyire biztosan nem.
2011. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mr.iglo ***** válasza:
0%
Persze h lehetsz! Japánban(ált.alacsony emberek) Dr. Mitchio Kaku kifejlesztett egy olyan tornamódszert amivel a növekedést lehet fokozni/ siettetni természetesen semmien károsodással nem jár a dolog... de keress rá a módszer neve: BUKAKKE
2011. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

utolsó válaszoló nem normális :D

én meg 158cm vagyok, én is szeretnék még nőni egy kicsit, de sehogy nem sikerül :D

2011. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mr. akárkicsodának üzenem: ha azt hiszed, hogy a "módszer", amit írtál, sokak számára ismeretlen, és valami irdatlan nagy újdonságot mondtál (amivel naiv embereket "vezethetsz félre"), jól beégtél, mert ilyesmivel csak a legostobább buta parasztok szoktak foglalatoskodni, mint mondjuk... öööhmmm.. TE! :)
2011. aug. 5. 23:17
 5/9 Mr.iglo ***** válasza:
Azért háborodtál fel ennyire, mert rákerestél?
2011. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én hasonló előzményekkel 171 cm lettem 19.-ik évemre.
2011. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Erre miért kellett volna rákeresni? :D :O Amúgy félre ne érts, díjazom a poént (vmilyen szinten), de még akkor is gyakorolnod kell, mert ez nem volt olyan hűűháááhóóaztaa' ... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
2011. aug. 10. 12:16
 8/9 anonim válasza:
én 13 vagyok és 162cm és szerintem még nőhetsz annyit
2011. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezen a Bukakke izén két percig röhögtem :P

De amúgy szerintem nem valószínű hogy lehetsz 170 cm.

2012. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!