Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az oka?

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

A vállamon hátamon és a combomon mindig jelentkeznek pattanások, sokszor nem is kicsik, amik igazán tudnak fájni is, és még jó nagy mitesszerek is akadnak. Arra gondoltam, hogy mire átlépem a tinédzser kort kinövöm. De nem, ha kinyomom őket 1-2 nap alatt eltűnnek de utána jön megint. Gondoltam, hogy a téli meleg ruhák és hogy nem levegőzik úgy a bőr. ludas lehet De nyáron ugyan ez van. Már cseréltem mosószert és öblítőt is. Bőrgyógyásznál is voltam, egy sor kezelés után sem javult, megfizetni meg nincs pénzem a kezelést továbbiakban. Nem vagyok allergiás semmire sem, volt allergia tesztem. Gyakran zuhanyzom most a nyári időszak alatt meg pláne, de az sem segít. Próbáltam tengeri sós fürdőt, teafa krémet de nem igazán használt. Annyira nem csúnya csak engem idegesít. Ötlet?

Köszönöm.


2011. aug. 6. 12:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!