Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér ellen mit lehetne tenni?

Aranyér ellen mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Van rá kenőcs, bár nem tudom mennyire hatásos. Sajna nem értek a témához, de gondoltam ezt a pici tudásom megosztom! :)

Ezt az egyet ismerem, de biztos van több kenőcs is rá:

[link]

2011. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen van rá kenőcs:

2 félét ismerek: Reparon és Hemorid.


Jelenleg én is az aranyérrel szenvedek, és a Hemorid nagyon jó! Igaz hogy először kicsit csíp, de amúgy nagyon hatásos.

2011. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden vécézés után a kád szélére ülve mosd meg a feneked szappannal, csodákat tesz.
2011. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reparon kúp és kenőcs. De fontos a megelőzés, Hunyadi János gyógyvízzel rendbe tudod hozni ezt a dolgot, hogy ne újuljon ki az aranyered. Gyógyszertárban recept nélkül kapható, de láttam már nagyobb szupermarketekben is.
2011. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha egy harisnya szárba beleteszel 2 csomag zsurló füvet és melegvizbe kiáztatod 2órát mondjuk utána beleteszed egy lavórba a vizet is a harisnyával együtt és bele ülsz legalább 20 percet útánna jól betakaródzol meglátod nagyon jó egy párszor azért megkel ismételni ezt a vizet többször is használhatod
2011. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!