Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltaren végbélkúp prosztata...

Voltaren végbélkúp prosztata gyulladás ellen? És aranyér! Többi lent!

Figyelt kérdés

Prosztata gyulladásra kaptam végbélkúpot! Lehet attól hasmenés?


Már pár napja hasmenésem van, és úgy néz ki hogy az aranyér is kijött!


Mi a teendő az aranyér ellen?


Másik hogy 10db-os a végbélkúp, minden este kell egy belőle, de én már nem merem alkalmazni, mert félek! De már nem fáj a hasamnál! Ha ezt a kettő db kúpot ami még van nem veszem be az baj lehet? Mert nem érzem hogy fájna, de viszont azóta hasmenésem van, és ilyen nyálkás a széklet, ami az aranyér tünetei ahogy olvastam!


A prosztata gyulladás kellős közepette még elkapott egy toroknyuszit is, ami 39,5 lázat hozott! Amire kaptam még egy 3. antibiotikumot!


Félek! :(


Kérlek szépen segítsetek! Nagyon szépen köszönöm!


2011. júl. 13. 22:26
 1/5 anonim válasza:
0%
Vizipisztoly
2011. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
1. XDDD
2011. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fibbrizzo válasza:
hát sajnos én sem tudom .nekem is prosztatagyulladásom van amire antibiotikumot szedetett velem a doki .hasmenés meg ilyenek most meg két duzzanat nött a végbélnyilásomhoz .
2011. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ehelyett érdemes megpróbálkozni az új PROXELAN gyógynövényes kúppal, akinek prosztata gyulladása van.

Már egy kúp alkalmazása után is érezhető a pozitív hatás.

2018. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az jobb?
2022. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!