Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajnali fél 2óta faj, szúr a...

Hajnali fél 2óta faj, szúr a gyomrom vagy a gyomorszájam. Nemtudom hogy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
aludtam két órát.. de felébredtem mert nagyon fájt.. folyton székelnem kell.. és már komolyan úgy érzem hogy ennél több márnem jöhet ki belőlem de folyamatosan jön nagy adaggal.. sárgás színü.. valoszinüleg mert a napokban elég sok fött kukoricát ettem .. éhes vagyok megprobaltam enni egy szendvicset deamint lenyeltem fájdalmasan éreztem ahogy a gyomromba érkezett.. tegnap este még semmi bajom sem volt :S
2011. aug. 7. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a sok erőlködés okozza(WC-és közbe)

Vegyél be étkezési szódabikarbónát.

[link]

De ha van nospa az is jó.Ha nem múlik ügyeletre menj,,vagy holnap körzeti orvos.

És fontos igyál sokat,de ne csap vizet hanem szénsav mentes ásványvizet vagy tea cukor nélkül!

2011. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megfogadom köszönöm! de egyébként a Wc-zés a fájdalom után jött csak .. szóval ebben nemhiszem h összefügg:S
2011. aug. 7. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!