Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előállítható valahogy házilag...

Előállítható valahogy házilag egy szilikon talpbetét?

Figyelt kérdés
Hallottam a szilikonos talpbetétről, és örülnék, ha meg lehetne valahogy házilag is csinálni. Ha valakinek van tapasztalata, kérem ossza meg velem. Köszönöm a válaszokat előre is.
2011. aug. 7. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, szerzel formát hozzá, valami olvasztókemencét és alapanyagot...pár százezerből megvan
2011. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
agyilag zokni vagy kisapám
2011. aug. 7. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mondott túl nagy hülyeséget. Én nem értek ezekhez, de nem hiszem, hogy szilikonos dolgokat olyan olcsó lenne házilag elkészíteni.
2011. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak érdekelt volna, hogy valaki csinált-e már ilyet. Nagybátyám vett egy anyagot, valami fürdőszobai csináláshoz találták ki, de ő megpróbál belőle ilyen szilikon féle talpbetétet. Nagyon ügyes ember, de csak próba lesz, nem biztos, hogy összejön. Csak szívesen fogadtam volna tapasztalatot, ha esetleg valaki csinált már ilyesmit.
2011. aug. 10. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ballisztikai zselé receptjére keress a googleban. Szerintem az tökéletes talpbetétnek, ha találsz hozzá vmi formát, amibe kiöntheted.
2011. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!