Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ez lehetett egyszerű pattanás vagy inkább menjek orvoshoz?

A napokban fülpucolás közben felsérthettem kicsit vmit a fülemben, mert a fültisztitó kicsit véres volt, de csak éppen, szóval nem vérzett nagyon a fülem, de egy helyen picit vérzett. A kérdésem, ott a hallójárat környékén is lehet pattanás, elképzelhető, hogy csak az volt vagy inkább menjek el orvoshoz, mert mást sérthettem meg? Egyébként nem fáj, nem zúg, semmi.

2009. ápr. 10. 12:18  Privát üzenet  

A válaszok
sztem az csak egy pattanás egyszer nekem is volt a fülembe semmi bajom nem lett

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2009. ápr. 10. 12:29 Privát üzenet
az pattanás, vagy hasonló, nekem is szokott lenni. főleg ha sokat halglatok zenét, akkor a fülestől!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2009. ápr. 10. 12:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pattanás miatt véraláfutás? Mikor múlik el?
Pattanás elmúlasztása?
Nagyon fáj a bal fülem. Egyszerű megfázás?
Pár napja a péniszemen, a bőrön kijött 2 pattanás féle, de csak egyszerű bőr színűek. Egyik nagyobb, másik kisebb. EZ normális?
Lett egy elég csúnya pattanás az arcomon, elég gyulladt, pénteken színházba mennék és ezért eléggé elkeserít, van valami házi, egyszerű módszer, amit ajánlanátok?
Kb.4 hetes alkar tetoválásom világosabb részein apró pöttyök jelentek meg (pattanás szerű de kisebb). Milyen szerekkel gyógyítható?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!