Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Látnokzsályát próbáltátok már?

Látnokzsályát próbáltátok már?

Figyelt kérdés
Mit ad?
2011. aug. 8. 21:06
 1/8 sine.lacrimna ***** válasza:

nézd meg a híradót, ma volt benne.

jó nagy hülyeséget ad.

2011. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
max 10 percig haluzol. nem nagy cucc. de nem is annyira jó. függőséget NEM okoz, legális(elvileg).
2011. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag is az, ami meg a hiradóban volt felejtsd el. baromság.
2011. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Gyere seecret probaljuk ki XD
2011. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sanuár ***** válasza:
12%

Én a helyetekben nem próbálnám ki, minden ilyen árt az egészségnek, függőséget okoz. Van egy barátom, a gyereke élet-halál között fekszik kórházban drogproblémája miatt.

Életet egyszer kaptál, hát vigyázz rá hogy sokáig életben maradj egészségesen.

2011. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 farid válasza:
ratyi az egész!pláne ha csak sima szárított levelet szívsz,3at is tekertem tisztán,és semmi!azt viszont tudom ajánlani hogy "kivonatosat" szívj!
2011. aug. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

# 5

Te se vagy túl informált az biztos!

2014. jan. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csá. Igazából hangulat függő, volt amikor cigi eleébe egy slukk és benyomtunk egy vicces videót amin annyira szarráröhögtük magunkat, hogy már fuldokoltunk, és úgy kellett sírva kérnem hogy kapcsolja ki vagy belehalok a nevetésbe! ( nem rossz értelemben) de volt amikor ugyanennyitől ( sőt kevesebbtől ) hányingerem lett. Tudtam hogy nem fogok hányni de nagyon rossz érzés. utána mikor feláltunk és körbementünk, ilyen sárga köd ereszkedett le ( később rájöttünk, hogy csak a lámpák világították meg ) olyan holtak földje setting de igazából nem féltünk mert akkor már elmúlt a hányinger és flesseltem. nekem az ihlet is megjön ilyenkor, sokkal jobb és egybefügggőbb. Az első zsályázásomkor jointot szívtunk, de igazából nem álltunk be, én tudom hogy csak bemagyaráztam magamnak még akkor is, de sokkal jobb volt a hangulatom, kicsit nyitottabb voltam ( sörözés a medencében, és közben birkózás ). Még vannnak történeteim ha érdekel akkor írj privát üzenetet.
2015. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!