Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen készítmény kapható a...

Milyen készítmény kapható a gyógyszertárban ami nagyon jó immun erösítő?

Figyelt kérdés
Legyengült az immunrendszerem és condyloma alakult ki nálam sürgösen kezelnem kéne mert 2hónap múlva életet adok egy édes kislánybabának és természetes úton szeretném...
2008. szept. 23. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy természetgyógyásztól azt hallottam, hogy terhesség idején nagyon sok gyógyszer le van tiltva (tudod a mellékhatások miatt).

De vannak természtes alternatívák, mint a Noni, vagy Echinacea kivonat, antioxidánsok vitaminok. Szal csak természetesen, és mellékhatás nélkül.


2008. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Flavin7 nekem nagyon bevált, ettől függetlenül menj el természetgyógyászhoz vagy egy homeopátiás orvoshoz,aki tud segíteni. esetleg nézz utána a schussler sóknak
2008. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia. szerintem nézz szét a bioszallito.hu-n, és írd be a keresőbe hogy immuníció tabletta. viszonylag olcsó, és az összetevők alapján szerintem eléggé hatékony. nekem is gyenge az immunrendszerem, és rajtam nagyon sokat segített a Forever-aloe vera gélje (sárga flakonban árulják, kb 5000-6000 ft) elég drága, de eddig a leghatékonyabb amit próbáltam. remélem segítettem! jó babázást előre is:)
2008. szept. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Vitaminkirály.hu weboldalon mindent megtalálsz.Nekem bevált 1 hét alat rendbe jöttem
2008. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kaqun víz... nekem is gyenge volt az immunrendszerem és ez a víz nekem 1 hét alatt bevált... elég ha csak utána olvasol a neten h az mennyi mindenre jó és biztos h ki akarod probálni:) a babához meg gratulálok és sok sikert:)
2008. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!