Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez körömgomba? És ha az,...

Ez körömgomba? És ha az, akkor hogyan kezeljem itthon?

Figyelt kérdés

16/L vagyok.

Mindkét lábamon a hüvelykujjam melletti ujjamon a köröm alatt olyan, mintha piszok lenne, de nem lehet kiszedni, a köröm kívülről kicsit sárgás, és ami alatta van ilyen fehéres fekete pöttyökkel. Ez szerintem tuti körömgomba, de ha az, akkor hogyan kezelhetném házilag? Apukámnak nem merek szólni, tényleg nem.....Mit tegyek?


2011. aug. 9. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólhatsz neki, ez nem szégyen, uszodában, strandon, edzésen a zuhanyzóban, de akár a zárt, rosszul szellőző cipődben is összeszedhetted. Én a Canespro-t ajánlom, 14 nap alatt tényleg leszedi a beteg körömrészt,de csak azt! és utána szépen visszanő az egészséges, új köröm, amit canesten plus-szal kell kenegetni egy ideig, hogy nehogy visszafertőződjön.
2011. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot egy bőrgyógyásztól.Lehet,hogy nem körömgomba. Az is lehet,hogy megsértetted,attól szineződött el.Ez általában a két leghosszabb lábujjon fordul elő,azt sérti a lábbeli.
2011. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

És nagyon drága ez a szer? Mert nem biztos, hogy anyagilag megtudjuk engedni magunknak:S

AMúgy, tényleg félek szólni apunak, ez hosszú történet, de van, hogy azért is félek szólni mert pl szükségem van valamire....

2011. aug. 9. 12:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:D ELméletileg hamarosan megyek bőrgyógyászhoz(Más okból) de lehet akkor ezt is megmutatom neki.
2011. aug. 9. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
minden kép bőr gyógyász mert ,lehet hogy gyógyszert is kel mellé szedni
2011. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!