Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj gyakrabban a fejem?

Miért fáj gyakrabban a fejem?

Figyelt kérdés
Így nyár eleje óta van ,hogy gyakrabban fáj a fejem mint régebben. Van ,hogy majdnem minden nap előjön egy kicsit (nem vészes szóval így kb csak 3 hetente veszek be rá gyógyszert ha már tényleg olyan nagy fejfájás) de nem borzalmas. Mondjuk én régen is fejfájós voltam különösen a frontokra vagyok érzékenyebb.Amit sportoltam sajnos abba hagytam mert hétköznap volt de nem értem rá az iskola miatt. De a lényeg csak annyi ,hogy ez életkortól is függhet mert 16 éves vagyok és lány , vagy mert nem sportolok rendszeresen ,vagy lehet ,hogy valami komoly áll a háttérben?
2011. aug. 9. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
ez az érdekes időjárás ugyanezt csinálja anyámmal is. vett ki szabadságot is mert nem tudja magát "megindítani" a munka felé. xD 16/f
2011. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En szintén így vagyok vele,napi szinten fáj a fejem kb.1 hete...de elötte is szokot..szerintem is az idö miatt..
2011. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!