Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában egyre gyakrabban...

Detty1994 kérdése:

Mostanában egyre gyakrabban fáj a fejem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fájdalom tompa, néha kíséri enyhe hányinger is. Ráadásul mostanában nem alszom jól, és szerintem ez is nagy szerepet játszik ebben. Kb. kétnaponta van fejfájásom, és azért kétnaponta egy fájdalomcsillapító tabletta kicsit sok szerintem. Mivel lehetne "elkerülni" a fájdalmat?

Előre is köszönöm a válaszokat...


2011. júl. 5. 19:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Vágd le fejed majd egy újat tegyél a helyére.
2011. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm, de én értelmes választ várok. -.-" Ha nincs értelmes ötleted, ne szólj hozzá. Ennyi az egész.
2011. júl. 5. 19:29
 3/12 anonim válasza:
0%
Szerintem ez értelmes válasz volt. Ismerősömnek már működött bár hiába szólok neki nem szokott semmit se csinálni :S
2011. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké, majd ha úgy döntök, hogy beállok a Fejnélküli Lovas helyére, akkor kipróbálom!
2011. júl. 5. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A masszírozással próbálkoztál már?

A fejedet is körkörösen (remélem tudod, mire gondolok), akkor a vállaidat, a tarkódat. Esetleg mással is masszíroztasd meg magad.

Hideg borogatás nem esik jól?

2011. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, mindjárt ki is próbálom őket! :)
2011. júl. 5. 20:51
 7/12 anonim válasza:
2011. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 21:02-esnek, de még kicsit fiatal vagyok a változókorhoz... Még csak 16 éves vagyok. Mindenesetre tényleg, nagyon köszönöm! :)
2011. júl. 5. 21:27
 9/12 yuda ***** válasza:

Szia!

Elég nagy hőmérsékletingadozások, frontváltozások mennek keresztül magyarországon, feltehetőleg azt érezted meg.

Ha csak mostanában kezdődött, lehet ugyanolyan gyorsan el is tűnik.

Mondjuk ha rosszul alszol, az még pluszba rátesz egy lapáttal. Próbáld kipihenni magad, mert egyedül már a kialvatlanság is okoz fejfájást.


Ha mégsem akaródzik elmúlni, akkor menj el orvoshoz, mert sokféle más oka lehet még a fejfájásnak és kivizsgál.

Egyébként kétnaponta egy fájdalomcsillapító nem sok...feltéve persze, hogy átmeneti időről beszélünk.

2011. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy frontérzékeny vagyok... Nagyon szépen köszönöm a jó tanácsokat! :)
2011. júl. 6. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!