Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van alapja annak, hogy ha...

Van alapja annak, hogy ha házilag szúrjuk ki a fülünket, akkor azzal akár a látásunk is romolhat?

Figyelt kérdés
A fertőzésektől "tekintsünk el", mert steril tűvel csinálnám, előtte a fülemet is lefertőtleníteném.
2011. aug. 9. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én magamnak szúrtam még az orromat is.A füleimen 2-2 lyuk van.

Semmi bajom nincs.Lassan 6 éve van kiszúrva a fülem,az orrom 5 éve,a köldököm is 5 éve.

A köldökömet viszont nem mertem volna itthon,azzal szakihoz fordultam.Ennyi ékszer elég is nekem,nincs és nem is lesz több.

Szerintem csak bátorság kell hozzá,de az rendesen.Lehet,hogy másnál volt probléma,de én ilyenről nem is hallottam még.

2011. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

15 évesen a bal fülemen 3 lyukat csináltam,a jobb fülemen kettőt.

Ma is tökéletesen látok

39/N

2011. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi köze van a fülednek a szemedhez azon kívül,hogy a fejeden van? Szerintem semmi köze egymáshoz a kettőnek.Még a beidegzésük is más.Nekem branül tűvel lett szúrva az egyik luk a fülemben és semmi bajom.
2011. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyat is hallottam már, hogy a növésben is megállhatunk. (Akupunktúrás pontok..) Rendben, akkor megpróbálom. ;D
2011. aug. 9. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb veszély, hogy elfertőződik a seb.
2011. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem 15 lyuk van a fülembe, ebből 11 házilag. :D és van 3 pc-m is...szintén házilag.. és tökéletes a látásom :D pedig 3éve megvannak:)
2012. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!