Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy alapos vérvizsgálattal...

Egy alapos vérvizsgálattal minden betegséget ki lehet szűrni?

Figyelt kérdés

Nemrég rosszul lettem, szorított a mellkasom, gyors volt a szívem, elmentem orvoshoz, mert ez máskor is előfordult, csináltak egy alapos vérképet, és EKG-t, és azt mondták, hogy minden tökéletes, a rosszullétnek mentális okai vannak, mert nagyon sok rossz dolog történt velem mostanában.

Ha lenne bármi bajom, akkor valamelyik vizsgálat kimutatta volna, ugye?

Mindez külföldön van, úgyhogy jól működik az egészségügyi rendszer.


2011. aug. 9. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet hogy csak szívritmuszavarod van, hasonló tünetekkel jár és csak akkor tudják kimutatni ha pont akkor vizsgálnak mikor rosszul vagy (tudom mert nekem is az van)

de emiatt nem kell aggódni..

2011. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vizsgálatok végeredménye nem véletlenül negatív. Biztosan sosem tudják kimondani, hogy semmi bajod, csak azt, hogy a vizsgálatok semmit nem mutatnak. (Ezzel gondolom piszkosul megnyugtattalak, de ez van.:)

Ezzel együtt a fent leírt esetben tényleg okkal gyanakszanak pánikrohamra, ha testi baj nem mutatható ki.

2011. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!