Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat egy belső gyulladás...

Okozhat egy belső gyulladás ilyen sok "gubancot"?

Figyelt kérdés
3 hónapja elég nagy stressz alatt vagyok.Életem egyik legboldogabb korszaka lehetne de valahogy rámzúdúlt minden probléma egyszerre.Összeköltöztem a szerelmemmel, 22 éves vagyok,és azon találtam magam hogy jöttek az anygai gondok, a munkanélküliség,háztartás vezetése, kapcsolat fent tartása stb stb... nagyon feszült és ideges voltam vagyok mostanában, és kiderült hogy epekövem is van. nem is egy hanem tele vagyok nagy epekövekkel. nagyon be van gyulladva, és ezért majd csak szeptemberben fognak műteni. de azóta különböző fájdalmak és betegségek jönnek elő. 1, ugyérzem depressziós vagyok, nem jó a szex ( nem nedvesedek be eléggé,és szűk vagyok), néha kiütések jünnek elő az arcomon, fáj a fogam néha szúr a szivem és persze az epém is néha fájdogál. Lehet ez minden a fő betegség miatt? Vagy tényleg ennyire szerencsétlen vagyok?
2011. aug. 10. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

igen lehetséges, hogy attól van sajnos

nekem van egy más jellegű epebetegségem, gyulladásos,

és elég hasonló dolgaim vannak. vannak bizonyos hormonok, ami a nemi életért felelős és azt hiszem, hogy a májban termelődik, és a vágyat nagyon befolyásolja...sajnos ha gond van ott, akkor lehet ettől...

én valami jó antioxidánst javasolok, nekem sokat segítenek...

kitartás, és bízz benne, hogy a műtét után sokkal jobb lesz :D

2011. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt NEM az epeköved okozza, sokkal inkább a stressz meg a túlterheltség. Sajnos vissza kell venned, még akkor is, ha a hazaköltözés a megoldás, mert erre rá fog menni az egészséged és a kapcsolatod is, mert így nem lehet élni.
2011. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a gyógyulásban bármi segíthet,amiben hiszel. de a legnagyobb ellenséged,hogy még mindig görcsösen akarsz dolgokat. miért erőltetnéd pl. a szexet,ha nem jó? kinek lenne kedve fogfájással,kiütéssel,epegörccsel.stb. jót szeretkezni? rossz a munkanélküliség,és nehéz a háztartást vezetni,de a gondjaidat nem veszi át senki,neked kell tudni letenni őket. nem azt jelenti,hogy ne foglalkozz vele,csak ne minden percedet ez töltse ki. koncentrálj a jó dolgokra,nem butaság örülni annak,ha szépen süt a nap,ha befizettél egy csekket,ha elnyaltál egy gombóc fagyit,ha csókolózó szerelmespárt látsz,ha egy édes kisbaba rád nevet a boltban. jó érzés segíteni máson,aki elesettebb,gyengébb,szegényebb,betegebb nálad,tartást ad akkor,amikor a legmélyebben vagy. mindig találhatsz olyat,akinek rosszabb,mint neked,ez adjon erőt a folytatáshoz. keresd a vidám emberek társaságát. tudom,nehéz,mert mindenki szeret sopánkodni,de az élet szép,minden gödörből van kiút. sok szerencsét és jobbulást.
2011. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszokat, igazán kedvesek vagytok! Megprobálom átvészelni ezt a nehéz időszakot és várom hogy túl legyek rajta! mégegyszer köszönöm! aki tud még vmit hozzászolni szivesen fogadom.
2011. aug. 10. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!