Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a fülemmel ha...

Bajbi23 kérdése:

Mit tegyek a fülemmel ha nagyon be van gyulladva a lyuk?

Figyelt kérdés
Már legalább 2 hónapja ki lett lőve a fülem. Azóta mindig be van gyulladva, pedig oxycort spray -el is be van fújva csomószor. Ma megpróbáltam kicserélni benne a fülbevalót,de miután kivettem az egyiket, a másikat nem is tudtam betenni,mert nagyon szúrt, aztán vérzett egyet...nem tudom mi van vele.jah és. nem a legalsó lyukról van szó,hanem alulról 3. szóval van még pár lyuk a fülemen,de egyik sincs így begyulladva. :SS Tudna valaki segíteni ?
2011. aug. 11. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Leginkább egy orvos, lehet, hogy kéne rá antibiotikum.

Meg mosogasd kamillateával naponta többször, meginni nem kell, úgy nem hat.

2011. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tetrannal kend, nekem a kozmetikus mikor lőtte, azt mondta, hogy a legjobb.
2011. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
alkohol és orvosi acél fülbevaló, ha nem akarod, hogy benőjön
2011. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miből van a fülbevalód? Lehet, nem bírja az anyagot. Nekem is anno mindentől begyulladt, nekem is körbe volt lődözve a fülem rendesen, a minél feljebb volt, annál érzékenyebb volt. szóval a felső kettőt hagytam is benőni, mert nem boldogultam vele, csak az aranyat bírom, de mivel a sárga nem tetszik, fehéraranyat hordok, de az elég költséges, ha három pár kell belőle.
2011. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát. ezüstből vannak.azóta átszúrtam még1x,és nemvettemki többhete fülbevalót sem. Érzem h kissé még bevan durranva,de nemvészes már.
2011. szept. 2. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!