Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomnak belenőtt a...

A kutyusomnak belenőtt a farkaskarma az ujjába, már levágtuk neki, de picit be van gyulladva meg van egy kis lyuk neki. Mit tegyek rá neki, h nehogy elfertőzödjön? Pl:Tetran? Vagy inkább csak kamillás borogatás?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha a hátsó lábán van a farkasköröm az kicsikorban elkellett volna távolítani. Miért nem állatorvos vágta le? Amúgy szerintem rakj rá betadint. Fertőtlenít+gyógyít. Ha nem használ irány az orvos.
2009. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kiskorában került hozzánk, 3-4hónaposan már kínzás lett volna,nem? Egyébként a többi körme az szépen kopott,nem tudom ez miért nem.

Állatorvoshoz,meg azért nem akartam,mert nálunk időpontot kell kérni és sok időbe telt volna.

Köszönöm válaszod.

Még jó h van otthon Betadin:)

2009. júl. 10. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan, Betadine 1:10-hez higítva vízzel és azzal locsolgasd napi 3-szor.
2009. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-4 hónaposan szerintem lehetett volna még. De ez nem 100% most már mindegy. az én yorkim első lábán van, de a doki nekünk azt mondta, hogy ezt nem szokták eltávolítani csak a hátsoról. Azért nem kopik kedves kérdező mert ez befele növő köröm.

/1 válaszoló voltam/

2009. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De a másik hátsó lábán lévő viszont kopik, és a barátnőm 2kutyájának is mind az összes körme kopik...na mindegy.

Köszönöm a segítséget, már szépen gyógyul:)

2009. júl. 14. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!