Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ezzel az oldallal kapcsolatban? Aranyer-kezeles.eu

Figyelt kérdés

Azt ígérik az oldalon, hogy az aranyér teljesen megszüntethető idézem: "Meglepetésemre, apám mondta, hogy az ő apja hasonló gondokkal kűzdött és azokat egy nagyon egyszerű természetes kezeléssel oldotta meg Olyan növényeket és természetes összetevőket használt amiket minden természetgyógyász boltban meg lehet venni"


Valakinek van tapasztalata az oldallal kapcsolatban? vagy csak ez is egy átverés a sok közül?


2011. aug. 12. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg nem bántásnak mondom.

Lényeg az, hogy tartsd tisztán. Minden wc-zés után nagyon mosd meg. Nekem ez és a kamillatea vált be, és tünetmentes vagyok. Kamillás ülőfürdőt használtam sokszor.

Csináltam olyat is, hogy a kamillateás filert melegen odaszorítottam az aranyérre.

2011. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!