Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsíros korpától rettenetesen...

Zsíros korpától rettenetesen sok pattanás?

Figyelt kérdés

Nagyon zsírosodik a hajam és hullik is, valószínűleg a fokozott zsírosodás miatt... A fejbőrömön is sok kis "göb" van és mostanában a mellkasomon, hátamon és az arcomon is sok mitesszer és nagyon pattanás is előjött, nagyon zsíros ezeken a helyeken is a bőröm és nagyon viszket a fejbőröm.

Hajgyógyász már kezel, de nem nagyon javul bőrgyógyász tudna ebben segíteni vagy allergia okozhatja ezt, akár a zsírosodást, akár a hajhullást?

Nagyon rossz, fiatal nő vagyok, mindig olyan "ápolatlanul" érzem ettől magam...:S


2011. aug. 14. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy nagyon érdekes előadásom volt anno az egyetemen! Tudtad, hogy mindent dolgot gyakorlatilag a hormonok irányítanak? És a hormonok attól függően is termelődnek, hogy milyen a körülötted zajló világ! Ha pl. stresszes vagy sokkal több adrenalin termelődik a szervezetedben, az adrenalin mozgósítja a férfinemi hormon receptorait, akik mindenféle plusz reakciókat indítanak el a szervezetben...Én a helyedben átgondolnám, miféle változás következett be az életemben, ami ezt kiválthatta...Megszakadt párkapcsolat, kevesebb nemi élet, több idegeskedés, új munkahely..stb. A szervezeted valami miatt úgy érzi, fokozottabban kell termelniük a faggyúmirigyeknek...Érdemes szerintem ezen a vonalon elindulni, mert belső korrigálás nélkül szerintem csak felszínes minden külső kencefice.
2011. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt én is így látom, hogy minden betegség forrása bennünk fakad... Nem tudok igazából rájönni, de nagyon sokat fogytam, úgy 25 kg-t fél év alatt, viszont a problémáim nem mostani keletűek...

24 éves vagyok, a 74 éves nagyanyámmal élek együtt és nagyon szenilis és problémás, meg én is, így nehezen viselem és emiatt egész nap stresszes vagyok, de olyan szinten, hogy egész nap, mindenkivel ideges, sőt sokszor agresszív vagyok! Lehet ez a fő bajom...

2011. aug. 14. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!