Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Discopathia-ja kinek van? Mit...

Discopathia-ja kinek van? Mit kell rá csinálni? Fáj? Nekem a legutolsó csigolyámnál van.

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

fyi,

[link]

Igen, bizony fájhat :(

2011. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem van/volt/van discopathia. Leírom ide, hátha segít valakinek. Kb. 8 éve jött ki, akkoriban sokat futottam, és futárkodtam bicajjal. Kb. 3-4 évig kínlódtam vele, orvosról orvosra jártam, senki nem tudott segíteni, ezzel együtt kell élni. Ott tartottam a 30-as éveim elején, hogy bottal kell menjek, bármikor, bármelyik random pillanatban kiment minden erő a lábamból, olyankor térgyre rogytam, majd utána tudtam felegyenesedni. Mint mindenben, itt is öngyógyítást kellett alkalmaznom, mert midnenhonnan elküldtek. 1.: kerékpározás TELJES abbahagyása, futás nuku, TILOS! 2. széles vállal elkezdtem húzódzkodni, és fekvőtámaszotni. Eleinte 1-2 felhúzás sikerült, és pár fekvőtámyasz. 3 év alatt elértem a 60 széles vállú húzást, és a 600 fekvőtámaszt kétnaponta.Minden tünet, fájdalom megszűnt, kierősödtek atomra a mélyhátizmok vagy mik. Ülőmunkát végzek, arra sem jöm elő, csak akkor jelentkezik újra ha sportfelmérésen futni kell, vagy egy egész napos herebála pakolás van. De akkor is csak egy napot fáj, töredéke a 8 évvel ezelőttinek.

Sport, amit csinálok: fentebb említettem már, azonkívül pár éve görkori és jégkori. Bármilyen furán hangozhat, nem bántja a gerincem, sem a térdem, pedig a görkori ráz, de belevágtam azzal, ha előjön, majd abbahagyom. Szóval remélem tudtam valakinek segíteni. HÚZÓDZKODÁS, meg húzódzkodás.

2021. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!