Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Méregtelenítés gyerekként?

Méregtelenítés gyerekként?

Figyelt kérdés
13, lassan 14 éves lány vagyok, de úgy érzem rámférne egy méregtelenítés. Nem valami hosszúra, és nehézre gondoltam, csak valami egyszerűre. Gyerekként lehetséges? Tudtok segíteni? HOgy legyen?
2011. aug. 19. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy!!! Az egészsgéddel meg az életeddel játszol!

Először is: ne dőlj be se a hülye reklámoknak, se a még hülyébb felnőtteknek, akik beveszik és terjesztik a sok marhaságot.

Méregteleníteni 3 dologgal lehet: vese, máj és bokszzsák.

Magyarul: a szervezeted megoldja.

Ha nekem nem hiszel, kérdezd meg az orvosodat!


Egy dolgot tehetsz: táplálkozz minél egészségesebben, kerüld a tartósítószeres dolgokat, a cukros ételeket és italokat, valamint a gyorséttermi kaját + sportolj.

Ezzel valóban jót teszel magadnak.

A méregtelenítés nem csak felesleges, hanem ártalmas is.


34N

2011. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én pedig eddig azt hittem, hogy az segít, de akkor mégis inkább áttérek egészséges étrendre, és fogok sportolni (mondjuk ezzel eddig sem volt gond). Csak azért gondoltam erre, mert mostanában angyon rendszertelenül étkezek, néha TV előtt, itt-ott bekapok valamit, ebédnél és este teleeszem magam, ennek pedig meglett az eredménye, mert 3 napja enyhén bár, de megy a hasam. Köszönöm a választ :)
2011. aug. 19. 13:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Tartósítószeres dolgokkal nincs gond, a hús is házi, és zöldség-gyümölcs szintén. Egyszerűen csak nagyon szeretem a zsíros dolgokat, tehát hús minden mennyiségben, és ezért nehéz egészségesen táplálkozni. Talán azért is eszek olyan sok húst, mert olyan fajta vagyok, aki bármit is eszik, semmit sem hízik. EGészséges táplálkozás terén nem tudsz tanácsot adni?
2011. aug. 19. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezdjel el fogyasztani gyogynovenyteat, vagy friss zoldseglevet ehgyomorra pl., ezzel mar elkezded a szervezetednek a tisztitasat, mivel atmossa az emesztorendszeredet!

AMikor sult hust eszel pl., akkor parolt zoldseg legyen a koret, vagy parolt rizs, de ezt mar salataval fogyaszd, vagy friss paradicsomot, retket egyel melle, ami segiti a gyomornak a munkajat stb...

2011. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Méregteleníteni? Mit akarsz te méregteleníteni? Erre találta fel a Jóisten meg az evolúció a májat. Amit a tévében hallasz, hogy "lúgosítás" és "méregtelenítés", mind haszonszerzési célból totál laikusok által kitalált, tudományos vizsgálatokkal alá nem támasztott vagy éppen megdöntött kuruzslás.


Ha egészségesen akarsz élni, mozogj, sportolj sokat, kerüld a gyorséttermi ételeket, a dohányt és a drogokat, emellett étkezz kiegyensúlyozottan, sök zöldséggel, gyümölccsel.

2011. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be a sok baromságnak, amivel a média mérgezi az emberek agyát!

Az emberi test egy nagyon jól megtervezett rendszer, minden esetben tudja, mit kell tennie. Alapvetően vannak "beépített" méregtelenítő rendszerek, ilyen pl. a vastagbél, a máj, a vese, stb. Szóval a szervezeted elvégzi a méregtelenítést saját magától. Amivel segíteni tudod, azok a gyógyteák, sok gyümölcs, mozgás, stb.

2011. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!