Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Méregtelenítés meddig tart?

Méregtelenítés meddig tart?

Figyelt kérdés
Nem méregtelenítek konkrétan, de sokkal kevesebb cukrot eszem és sokkal több vizet iszom mint eddig. Ezenkívül külsőleg iszappakolást használok, de még mindig jönnek pattanások. Két hete tart, mindenhol azt olvastam, hogy pár napon belül elvileg kitisztul a szervezet. Most akkor hogy van ez?
2011. okt. 22. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az egész méregtelenítési mizéria egy nagy baromság, átverés. Egészségesen kell táplálkozni, és akkor nincs mit "méregteleníteni". Keress fel egy dietetikust, és ő elmondja pontosan, mit egyél.
2011. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Pár napon belül ne várj csodát, minimum 1 de inkább 3 hónapos méregtelenítő kúra kell ahhoz, hogy teljesen kitisztuljon a szervezeted. Én évente egyszer, általában tavasszal három hónapig Oxytarmot szedek (keress rá, szerintem érdemes kipróbálni Neked is), de azon kívül is odafigyelek arra, hogy megfelelő mennyiségű folyadékot igyak, rengeteg gyümölcsöt, zöldséget eszem, és sportolok is mellette. Szóval ne add fel, pár nap kevés ahhoz, hogy kitisztuljon a szervezeted.
2011. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!