Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Testmagasság ingadozás?...

Testmagasság ingadozás? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Pár hete mérték a magasságomat reggel,akkor épphogy 190 cm voltam,azt mondták az orvosok,hogy a gerincre nagy nyomással lehet a túlsúly,(ami nálam is fennáll)este újra megmértem magam,és akkor már 187 voltam,utána reggel megint lemértem magam és akkor ugyanazt az értéket kaptam amit a dokinál,(190-et)

Lehet ez attól,hogy a 20-30 kiló túlsúly ami rajtam van folyamatosan nyomással van a gerincemre napközben,és ezért "megyek össze" ?

Ezenkívül akkor most melyik a mérvadó?Amit reggel mérek,vagy amit este?(napközben gondolom 188 cm körül lehetek)

Gondolom,ha leadom a 20-30 kiló túlsúlyt,akkor már nem fog ilyen szélsőségesen ingadozni a magasságom,max 1 centit...?

Másik ,hogy akkor most melyik a mérvadó?Vonjak átlagot?Kicsit vicces lenne... o.O :D


2011. aug. 19. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól kialszod magad, és nyújtózkodsz több centivel magasabb is lehetsz, mivel gravitáció + súly=a nap végén kicsit összemész. Ebben nincs semmi nagy kunszt. De el is mérhetted magad...:D
2011. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ennyire?:D Tuti nem mértem félre,más is mondott valami hasonlót,lehet ha leadom a felesleget akkor csak 1 max másfél centit fogok összemenni,mert ez a 3 azért durva,:D
2011. aug. 19. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
az ember reggel mindig magasabb pár centivel mint este. Ezt olvastam valahol, tudományos tény, kipróbáltam és tényleg :)
2011. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen ennyire ingadozhat :) előző voltam
2011. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ráértek.
2011. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!