Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért baja másoknak h nem...

BulletFan kérdése:

Miért baja másoknak h nem iszom alkoholos, szeszes italt?

Figyelt kérdés

a barátnőm azér veszekszik velem mert nem akarok alkoholos italt inni...

én nem fogok inni az biztos! miért baj ez?


2011. aug. 19. 23:12
 1/5 anonim válasza:
Gondolom tizenéves vagy, valószínűleg a barátnőd kezd belépni a bulizós korszakába, és ilyenkor a legtöbb ilyen korú elkezd inni. Sajnos ha te ezekből teljesen kimaradsz akkor eltávolodhattok, de ha úgy érzed nem akarod ne csináld. Mellesleg néha egy kicsitől nem lenne semmi bajod, de leírhatnád a korod mert akkor érthetőbb lenne a probléma.
2011. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem is piszkálnak ezzel a mai napig is, pedig már a harminchoz közelebb járok, mint a húszhoz... de legalább elfogadják és kezdik megszokni, h nem iszom. Próbálkoztam vele, de engem az alkohol elálmosít fél órán belül és ha nem mehetek aludni, akkor elkezd iszonyatosan fájni tőle a fejem. Vagyis tökéletesen elrontja az estémet. Ha ezt elmagyarázom, akkor jönek azzal, h mert nem jó italt választok. De nekem eddig minden alkohol tartalmú italtól ez lett a végeredmény. Ezért hamar fel is hagytam a kísérletezéssel, meg amúgy sem ízlett egyik sem.


Amúgy azért baj, mert pl amíg a többiek részegek, addig te józanul nézed végig a bulit, amire te teljesen emlékezni fogsz, ők meg nem... vagy mondhatják azt, h nem. :D És ez feszélyez egyeseket.

2011. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pozitív. A középiskolás társaságomban volt olyan, aki nem ivott. De minket nem zavart. Ez mindenkinek a saját döntése, és mi nem akartunk senkit megváltoztatni.


Személy szerint mindig szimpatikusabbak voltak azok akik kevésbé isznak. Én nem mondom, hogy egyáltalán nem iszom. Mert főleg így a nyári estéken szeretek leülni a barátnőimmel egy üveg bor (minőségi!) mellé. De minél idősebb leszek, annál jobban visszataszít az, aki minden hétvégén iszik. Nem veled van a baj, hanem a barátnőddel, aki képes ezért veszekedni. Én az exemmel pont az ellenkezője miatt veszekedtem folyton (miért minden pénteken és szombaton az a program, hogy iszunk?).

2011. aug. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

09.31 vagyok. Elfelejtettem oda írni a korom. Ami azért lehet fontos, mert ha Te csak 14-15 vagy akkor az egy teljesen más élet helyzet. De majd változik.


23N

2011. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért baj, mert a barátnőd fél, hogy te ezért nem vagy "menő", és ő nem akar egy "nem menővel" barátkozni. Elég felszínes a hozzáállása, ha igazán jó barátnőd, elfogadja, hogy te más véleményen vagy. Egyébként nagyon jól teszed, hogy nem iszol, tartsd magad az elveidhez, ne érdekeljen, hogy más mit gondol. Ezt neked kell érezni, nem másnak kell irányítani ilyen kérdésekben. Lehet bulizni anélkül, hogy az ember halálra inná magát. Nem ettől lesz menő valaki.
2011. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!