Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy azért vagyok...

Lehet, hogy azért vagyok felfázási tüneteim ( mindig pisilnem kell;viszket, ég, szúr pisilés közben és egyébként is), mert keveset iszom?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Igen!

ha keveset iszol, besűrűsödik a pisid a hólyagban és könnyebben szaporodnak a baktériumok. én hólyaggyulladásra hajlamos vagyok és már megfigyeltem, hogyha keveset iszok, akkor bedurran a hólyagom. igyál minél többet-lehetőleg tiszta vizet vagy híg teákat.

2009. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem azért van, de ha rengeteget iszol, csökkentheted vele ezeket a tüneteket. Nekem magától sosem múlik el, ha már benne vagyok a közepébe. Mivel ez egy baktérium fertőzés, általában antibiotikumot írnak fel rá, amit én szoktam kapni, szinte már az első szem után használ, de 5 napig szedni kell. (A neve nem jut eszembe, de majd megírom, ha megvan.) Ha még az elején elkapom a dolgot, akkor használni szokott a folyadék kúra is.

Ha szereted a gyógyteákat, nagyon jó hatással tud lenni a csalántea a húgyúti megbetegedésekre. Naponta 1-2 csészével kortyonként, ízesítés nélkül, esetleg mentával vagy kamillával ízesítve.

2009. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!