Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vékony alkatúak! , nektek is...

Vékony alkatúak! , nektek is piros a feneketek azon a részen, ahol a csont nyomja?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem figyeltem ezt meg, de volt olyan, hogy ültem egy széken, és nem tudtam, mi olyan kényelmetlen :))
2011. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem votl oylanis hogy nem birtma már ülni, anynira fájt, midnig párnával járkáltam ha vhov alekellett ülni, ne fájjon:D
2011. aug. 21. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?xD

Jó hogy mondod, akkor inkább nem fogyózok.:D

2011. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon elüli valaki akkor szerintem mindenkinek piros :D nekem max elzsibbad fáj egy kicsit de elmúlik hamar ha mozgok. :)
2011. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 N.Balu ***** válasza:

Nem tudom, mert én kövér vagyok, és mindig szétizzadom a seggemet, ha sokat ülök.


Szerinted a szétizzadt farpofa jobb illatú-e, mint a piros farpofa?


LOL. Te kis szerencsés.


Hogy Te milyen keveset költhetsz hozzám képest tusfürdőre, avagy szappanra... szinte irigyellek.

2011. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is piros,ha elülöm,és ha sokáig kell egy helyben ülnöm,akkor fáj is:/ Nem panaszkodom a fenekemre,mert szép kis kerek,de tény,h kényelmetlen:/:D
2011. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En tenyleg eleg vekony vagyok, de meg ilyet sosem tapasztaltam.. Lehet, hogy azert, mert nem sokat ulok egy pozban, max 20 percet:-D (nem azert, mert nyom a szek, hanem mert kulonben lefagyottnak ereznem magam..)
2011. aug. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!