Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Hogyan mondjam el a barátomnak, hogy condylomám (nemi szemölcs) van?

Figyelt kérdés

Még nem diagnosztizálták, előző alkalommal azt mondta a doki nem szemölcs, de újból el fogok menni máshoz, mert én még mindig annak tartom, és 99% hogy az... :/

Pár hetes kapcsolatom van, belevágtam mert az előző nődoki azt mondta hogy nem fertőző, és nem mondja azt hogy most akkor mindenáron kell a gumi. Most pedig valahogy el kell majd neki mondanom... rajta nem jöttek még ki, de mivel nekem kezelni kell majd, nyilván nem tartom titokban. Volt már hasonló problémátok? Hogy mondjam el, hogy ne valami igénytelen csajnak nézzen, aki összeszed nemi szemölcsöt? Bár lehet rögtön szakít amúgy is ha elmondom...


2011. aug. 22. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi bárkivel előfordulhat, nem kell igénytelennek lenni hozzá. Bátran mondd el úgy, ahogy itt leírtad és kész.
2011. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem sajna volt ilyen problémám és a nőgyógyász nekem is azt mondta h nem fertőző és nincs semmi probléma.De engem nagyon zavart és elmentem bőrgyógyászhoz ahol levetettem.
2011. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja és nem azért mert igénytelen voltam :)
2011. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, csak rossz hogy pont így az elején, mikor folyton együtt lennék, miattam meg nem lehet...
2011. aug. 22. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem miattad; ugyanúgy történhetne vele is valami betegség.
2011. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!