Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma reggel megharapott a...

Ma reggel megharapott a kiscicánk véletlenül ráléptem nagy lábam ujjába beleharapott kicsit vérzett is. De orvoshoz hiába megyek mert még nem dolgozom és nincs fizetve a tb-m, de nagyon félek lesz e bajom de ecettel lefertőtlenítettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit.hány éves vagy?
2011. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne ecettel fertőtlenítsd, hanem vegyél a patikában Betadint és azzal fertőtlenítsd, utána Tetran krém sem ártana rá, ha kicsit piros és gyulladt lesz, mindenesetre ha pár napon belül nagyon begyullad, vagy lázad lesz, esetleg nyirokcsomóid megduzzadnak, akkor orvoshoz kell menni vele.
2011. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem már kis milliónyi-szor harapott, karmolt meg játék közben a macskám, többnyire egy kicsit még vérzett is. És lám ÉLEK. Pedig a sebet nem is fertőtlenítettem csak kimostam vízzel. Bár néha begyulladt egy kicsit a seb, de az másnapra elmúlt.

És mit gondoltál mi bajod lesz? Meghalsz vagy mi? :D

2011. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


Rendesen fertőtlenítsd le!


Előzőnek: nagyapámat régebben megharapta egy macska a tenyerén, hónapokig járt vele a kórházba, mire rendbejött...

2011. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
26éves vagyok aztán végül elmentem az orvoshoz és betadinnel lefertőtlenítette és bekötötte aztán azt mondta ha duzzad akkor menjek vissza
2011. aug. 23. 11:08
 6/6 A kérdező kommentje:
az normális hogy zsibbad az a lábam amelyiken megharapta a lábam ujját?
2011. aug. 23. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!