Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon kinos errol beszelni...

Nagyon kinos errol beszelni de mitol lehet, hogy buli utan ha ittas allapotban lefekszem aludni, masnap reggel arra ebredek h bepisiltem? :S

Figyelt kérdés
meg soha nem fordult elo velem azelott soha ilyesmi, de az utolso ket buli alkalmaval bizony kicsit tobbet ittunk es mar ket reggel is arra ebredtem, hogy az ejszaka bepisiltem. Gondolom nagyon melyen aludtam, de ezelott soha nem tortent meg ilyen. Mit tudnek tenni, hogy ez tobbet ne forduljon elo?
2011. okt. 17. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál annyit?
2011. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pont ezaz, hogy a masodik alkalommal egyaltalan nem ittam tobbet, mint maskor, es azelott soha nem volt semmi baj...
2011. okt. 17. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már számodra nem aktuális, de ez az alkohol vízhajtó hatása miatt lehet. Szerintem a legegyszerübb ha nem fekszik le aludni az illető addig amíg jól ki nem vizeli magát.
2016. máj. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!