Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasznal valamit amikor felvagy...

Hasznal valamit amikor felvagyok fazva hogy ha sos meleg vizbe ulok?

Figyelt kérdés
az egyik baratnom mondta hogy ezt kel csinalni de nem tudom hogy probaljam ki vagy ne?
2011. aug. 24. 08:05
 1/3 anonim válasza:
Igen. A só a bacikat ki öli.
2011. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ezt nem tudom de mintha hallottam volna mar ezt is, viszont adok meg egy tippet!

Foz egy kammilla teat, es egy nem hasznalt fazek vagy valami hasonloba toltsd bele es ulj ra! ezt majd te erzed hogy mennyire meleg, marmint vigyazz nehogy meg susson fokozatosan ! Majd ha birod ulj rajta mig ke nem hul!

2011. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én gyakorlott felfázó vagyok, én már próbáltam ezt a sós vizes dolgot, de nekem nem segített semmit, csak addig volt jobb amíg benne ültem. Azt javaslom vegyél a gyógyszertárban olyat hogy Urogin tinktúra, kétezer forint körül van, ilyen gyógynövényes cucc, teába kell keverni.Pocsék íze van, de nálam hatásos szokott lenni.
2011. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!