Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ewing sarcoma. Van valaki aki...

Ewing sarcoma. Van valaki aki meggyógyult?

Figyelt kérdés
esetleg ismeretségi körben.érdekelne minden tapasztalat.nagyon jó lenne beszélgetni róla.keresztfiamnál májusban derült ki.10 éves.kutatok minden fele.
2011. aug. 24. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tekerj le és a kezelés részt olvasd el!

[link]

2011. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem a kórházban az összes Ewing-es ismerősöm meghalt már.
2011. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ő nem fog!nagyon erős gyerek,a kemót is jól viseli.nem is hány.csak mindig citopéniás.
2011. aug. 25. 07:29
 4/15 A kérdező kommentje:
első:ezt már olvastam.én inkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2011. aug. 25. 07:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de nagyon érdekelne hogy van a kisfiú! Remelem meggyógyult!
2013. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi kérdéseset.jól van hála az égnek! bár tavaly novemberben volt neki csont cintiográfia és 3 napja csörögtek hogy most 28-án menni kell újból mert valamit találtak :( most félünk megint.meg volt a csont átültetés neki volt sok műtétje,kemója de jól van,suliba jár,13 éves.és nagyon jól tanul,ösztöndíjasnak választották.csak nehogy baj legyen annyira félek hogy kiújult neki...
2014. jan. 18. 17:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok Nektek! Igy ismeretlenül is imadkozom érte! Muszáj hogy meggyógyuljon ! Irj néha, hogy alakul! Kitartás, erőt kívánok az egesz családnak !
2014. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

volt 28-án szerencsére baj nincs bár nem úgy vannak a csontok ahogy kellene. de jól van :) nem soká mennek a bátortáborba ismét :)a tv2 aktív riportot csinált vele és két testvérével.

itt megnézhető :

[link]

2014. febr. 21. 14:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia :) de jo most latom hogy írtal februárban! Szuper h jol van! Csontokkal mi a baj?
2014. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gyönyörű kisfiu :) drukkolok továbbra is :) hajra!
2014. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!