Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Áttétes rosszindulatú daganatb...

Áttétes rosszindulatú daganatból hallottál olyanról, aki meggyógyult?

Figyelt kérdés
Vagy jól érzem, hogy innentől indul a visszaszámlálás? Őszintén. Köszönöm.
2010. márc. 2. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
én ,nem igazán tudom ezt,de hátha van valami megoldás!kitartást kívánok,és nagyon sok erőt!
2010. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kérlek írjatok még. A "nem" válasznak is örülök, tudnunk kell, mire készüljünk. (Természetesen orvossal is konzultálunk.)
2010. márc. 2. 11:40
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Istenemm visszaszámlálás, rettenetesen sajnállak! Van egy üzletkötő ismerősöm. Tavaly nyár elején derült ki hogy mellrákja van, és az istennek sem akart elmenni orvoshoz, majd ő reikivel, meg különböző gyógymódokkal segít magán. Nem hagytam, végül szegedre került, ahol megállapították, hogy májában is áttétek vannak. Nem távolították el a mellét, kemóterápiára járt, és most valami injekciót is kap. A haja igaz kihullott, de ő azt mondja jól érzi magát. Ő azt a szót, hogy rosszul van, vagy nem fog meggyógyulni soha nem ejti ki a száján. A hit is nagyon sokat segít a gyógyuláshoz. Kívánom neked az erőt, és azt hogy a remény hal meg utoljára.
2010. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szabad megkérdeznem milyen rákod van?
2010. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor ez pozitív.
2010. márc. 2. 11:44
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem nekem, az anyósomnak, akit nagyon szeretek, anyám helyett anyám. A borda alatt van egy tojásnyi daganat, áttéttel. Ma jött meg a PET CT eredménye és azt mondta a doki, hogy ez nagyon nagyon rossz eredmény.
2010. márc. 2. 11:46
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Úgy tudom az orvosok nem fűznek túl sok reményt az áttétes betegekhez, és ilyenkor történnek a nagy csodák!!! Reike járt édesanyám is meg természetgyógyászhoz, bár neki nem volt áttétes, de a tv-ben láttam vmi gyógyítót sajnos a nevét nem tudom de zarádokolnak hozzá m.o.-ra. Valahogy kutassátok fel, mert azt mutatták a fókuszban ha jól emlékszem, hogy hasonló eseteket gyógyított...hinni kell!!!!

Egy kalappal!!!!

2010. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. márc. 2. 11:49
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó vagyok.Az ilyen daganatoknak az a legnagyobb veszélyük, ha felnyitják őket, még inkább továbbterjedhetnek. Nagymamámnak is volt egy béldaganata anno. Szinte az egész beleit kipakolták. Neki szerencséje volt, mert a daganat egy hogy írjam egy hermetizált gömb alakban volt és egyben kitudták venni. 64 éves korában műtötték és elélt 82 éves koráig. Mindenesetre szegény anyódos most nagy bajban van. Amennyire csak tudol legyél mellette. És kövesétek az onkológus utasításai.
2010. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha hiszitek, ha nem, én ezt már egyszer végig csináltam. Elvált vagyok, az első férjem édesanyja rákban halt meg, mi ápoltuk őt is, akkor még nem volt gyerekem, minden nap munka után mentünk a kórházba hetekig, a szemem előtt épült le. Rettenetes ez az egész. Ráadásul a mostani anyósomat nagyon szeretem is, tehát a fizikai "terhek" mellett lelkileg is nagyon nehéz lesz.
2010. márc. 2. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!