Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég, ha ennyit mozgok, vagy...

Elég, ha ennyit mozgok, vagy többet kellene?

Figyelt kérdés
Egészségesen táplálkozom, viszont nem szeretek semmilyen sportot sem. Egy fogyni szeretnék(zsírból természetesen), és ezért biciklizek naponta vagy kétnaponta átlagosan másfél órát, és kutyát sétáltatok (fél és másfél óra között, futunk is, szeretünk fogócskázni). ennyi mozgás elég, vagy mást is kellene végeznem. Csak azért, mert én ezeket szeretem, ezek azok, amik számomra fontosak és élvezem őket. 13/L
2011. aug. 25. 23:53
 1/5 anonim válasza:
É 15 kilót fogytam a 90 napos diétával. De szerintem ennyi sport elég. Csak az nagyon fontos sőt a legfontosabb hogy este ne vacsorázz vagy ne egyél későn !!
2011. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, inkább maradok az ilyesminél, csak érdekelne, hogy kellene e a több mozgás
2011. aug. 26. 00:11
 3/5 anonim ***** válasza:
A ne vacsorázz dolgot hagyjuk már, az a világ egyik legnagyobb baroms.ága. Nyugodtan ehetsz, sőt, neked enned is kell, hisz fejlődésben vagy, de a bevitt kalóriákat sporttal kompenzáld, és akkor nem hájasodsz el.
2011. aug. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
második: veled jobban egyetértek, és köszönöm. :)
2011. aug. 26. 21:05
 5/5 Leifur válasza:

Ha komolyan biciklizel átlagosan kétnaponta másfél órát, akkor az nagyon kemény. Ez viszonylag új vagy eddig is így éltél?

Ha eddig is így volt, akkor e mellett csak akkor képzelhető el túlsúly, ha a táplálkozásban valamit nagyon nem jól csinálsz és/vagy a biciklizés nem folyamatos és lassú tempójú.

Ha ezt most alakítottad ki magadnak, akkor gratula!

2015. okt. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!