Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a kóros izzadásom...

Mit tegyek a kóros izzadásom ellen?

Figyelt kérdés

Normálisan tisztálkodok és izzadásgátlót is használok de lóf.aszt se ér. Legyen plussz 40 fok vagy mínusz 10 hónaljba mindig megizzadok. Télen amikor még az orrom is lefagy, a pólómon akkor is van izzadságfolt. Nyáron meg ugye még rosszabb. Idejét nem tudom mikor vettem fel utoljára világos pólót,ugyanis azon rögtön meglátszana a hatalmas folt a hónaljamnál amit nagyon szégyellek:(

Itthon sose izzadok,de amint bezárom magam mögött az ajtót és kilépek az utcára rögtön elkezdek izzadni legyen akárhány fok.

Mit tehetnék?

17/L


2011. aug. 26. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
hű mintha én írtam volna..:D patikában lehet kapni : Exodor . nekem nagyon bevált, énis télen nyáron -10 és +30fokban is izzadtam..próbáld ki :)
2011. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

/Teáznod kellene, az jótékonyan hat erre, az arabok is teáznak.


A legnagyobb melegben megisznak 2-3 csésze forró teát és már nem is izzadnak tovább.


Vigyél magaddal termoszba, majd meglátod, hogy tuti módszer!

2011. aug. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha otthon nem izzadsz, csak mikor elmész, lehet h kisebb szorongásod van vmi miatt, am én is nagyon izzadok mindig, csak én itthon is

19/F

2011. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt mondtad otthon sosem izzadsz, viszont ha kilépsz az ajtón, akkor azonnal elkezdesz. Szerintem ez pszihés. Nem biztos, hogy ezen az izzadásgátló fog segíteni.
2011. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ez egyértelmű, hogy lelki probléma miatt lehet.
2011. aug. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt a szert amit a második írt kifogom próbálni.


Túlsúlyos? 52kg vagyok és 160 cm,van rajtam egy-két kiló felesleg de nem hiszem hogy ez ilyen mértékű izzadást váltana ki.


Aztán írtátok még a szorongást meg a lelki problémát..hát nem tudom...igazából én nem érzem hogy ilyen gondjaim lennének...de lehet hogy tudat alatt akkor...

2011. aug. 27. 00:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Uhh nem irigyellek :s Apukám is ilyen, még az öltözködésben is kiizzad, nem számít hány fok van. Ebben a melegben meg szabályosan csöpög róla a víz, ha 1 kicsit is megmozdul. Úgyh engem is érdekelne a válasz, mitől lehet ez és mit lehet ellene tenni? :D
2011. aug. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én ezt a teás dolgot kipróbáltam ,de szerintem hülyeség. Nekem csak még jobban melegem lett tőle, és még jobban izzadtam...

Esetleg menj el a körzetihez, hátha tud segíteni.

2011. aug. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem hülyeség a forró tea...A sportolás utáni izzadásom elmúlt a forró cappuchinotól :D
2011. aug. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!