Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érzékeny a bőröm, mit lehet...

Érzékeny a bőröm, mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny a bőröm, minden kis apró sz@rra reagál.

Nagyon lassan gyógyul be pl. egy horzsolás is, mit lehetne csinálni hogy erősebb legyen a bőröm?

(Nem kérek olyan válaszokat hogy vigyem el gyúrni és erősebb lesz, vagy hogy dörzsivel napi 1-2 órát vakarjam, csak értelmeseket!)


2011. aug. 27. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem "belülröl" kezdödik minden. A bör az elsö a külvilaggal valo kapcsolatban, ezt a tulerzekenyseget szimbolizalja.

Ami a kerdesedböl feltünt: nem "ellene", hanem "erte", fontos a hozzaallas... Tehat fogadd el, "szeresd" magad, nezd a jo "tulajdonsagait". (Mennyi külsö hatastol vedett mar meg, valojaban milyen "csodat" tesz neked.)

Nem mondom, hogy ettöl egy csapasra minden atfordul az ellenkezöjebe, de mindenhez idö kell, es mindennek eljön az ideje magatol, legy türelmes, ne siettesd!

Addig is: ovd es esetleg erösitsd az immunrendszeredet, szerintem. Pl. erös kemiai szereket hasznalva gumikesztyü...stb.

Homeopatias szerek nagyon hatasosak nagyobb serülesnel, de azonnal el kell kezdeni. (Gyogyszertarban elmondjak.)

Agykontroll es hasonlok is segithetnek, Bach viragterapia, Moksa elixir, reiki, gyogyvizek spec. börbetegsegekre. Mind hosszu tavon hato szerek, de ugye nem varsz azonnali eredmenyt, amikor az erzekenyseg is regota fennallo dolog? Es a legfontosabb: ezek mind csak hozzasegitenek, magadban belül kell egy valtozasnak vegbemenni, ami töled függ (Te "csinalod").

Szerintem mindez.

Lehet, hogy most ugy erzed, nem egy hasznalhato tanacs, es tul altalanos, de megy egy dolog: ha ahogy eddig csinaltad, nem müködött, akkor valtoztass, probalj ki olyan utat, amit meg nem probaltal, es majd ratalalsz arra, amelyikkel müködik.

2011. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Amúgy elnézést, nem írtam oda, 13/f.
2011. aug. 27. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Szivesen. :)

(Utolso mondat alt. mindenre az eletben igaz, ugy ertettem...)

2011. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!