Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tulságosan érzékeny tipus...

Tulságosan érzékeny tipus vagyok gyorsan felkapom a vizet és sirok. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Csak növényi anyagokbol készült gyogyszerek érdekelnek.dokinál már voltam vele de semmi.
2010. ápr. 26. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
nem növényi anyagokból készült gyógyszerekre van szükséged,hanem jobban meg kellene ismerned önmagad.szakember segíthet de neked is dolgoznod kell a cél érdekében nyilván.a gyógyszerekben én sem hiszek, a növényi talán jo vmire mert,nem mesterséges kemikália és egészséges,de csak átmeneti megoldás lehet.
2010. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gyógyszerek csak tüneti megoldást hoznak, de nem gyógyítanak meg. Ez azt jelenti, hogy a szeded a gyóyszet, akkor oké vagy, de amint abba hagyod (márha abba tudod hagyni) akkor visszajöhet a betegség. Ezért én sem értek egyet vele.

Szerintem keresd meg az okát annak hogy miért történik ez veled, és próbáld megoldani. Sok oka lehet, pl kimerültség, stressz, szorongás, szakítás stb. Próbálj meg visszagondolni, hogy mi volt és mi nem volt azelött, amikor ez elkezdődött, és ami most van, és akkor nem volt, és rossz, azt változtasd meg.

2010. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!