Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ezzel a csomóval?

Mit lehet tenni ezzel a csomóval?

Figyelt kérdés

Tegnap még teljesen tiszta volt az arcom, ma arra ébredtem, hogy az egész államat beteríti egy ilyen hatalmas pattanásos csomó (nem az az igazi pattanás, hanem az a nagy kemény gyulladt diónagyságú valami, ami hónapok alatt gyógyul :/)

21éves vagyok, kinőttem már az ilyesmiből, és a munkahelyemen is elég gáz :)

Ilyen évente ha egyszer kijön rajtam, de ennyire brutális még nem volt.

Mivel lehetne ezt kezelni?! :S


2011. aug. 29. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Hááát vess be minden fegyvert ellene, de így is úgy is lassan gyógyul. Én hallottam a paradicsompakolásról, ami lehúzza valamelyest, fogkrémről, ami nekem eddig sose vált be, van pattanásleszárító Oriflame-es izém, de ha ezzel kenem is ugyanannyi idő míg elmúlik, de 1 próbát megér, hátha neked beválik valamelyik. Addig alapozó, vagy korrektor. Kellemetlen tud lenni, nekem két közepes mérges pattanás nőtt most oda, de kegyetlenül tud fájni a piszok, pedig én 26 éves vagyok :)
2011. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!