Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fürdés után mindig kiszárad...

Fürdés után mindig kiszárad az arcbőröm, és ajkaim. Mitől lehet ez? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Mindig fürdés után érzem hogy száraz az arcbőröm, és az ajkaim, mitől lehet ez? Mit lehet tenni ellene? Testápolóval kenjem? (Naponta minimum 3 liter vizet szoktam meginni!!)
2011. okt. 30. 00:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Baba szappannal fürdök. Az arcomon amikor kijön 1-2 pattanás, beszoktam kenni bóraxos baba kenőccsel, és 1-2 nap múlva elmúlik. Lehet hogy az szárítja ki az arcbőröm?
2011. okt. 30. 00:53
 2/3 anonim ***** válasza:
a babaszappan is száríthatja az arcbőrödet.Én dave testápolóval fürdök.ajánlom neked is,mert nekem is száraz szokott lenni a bőröm.
2011. okt. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
baba vagy nem baba a szappan nagyon rossz főleg az arcodra én nem is bírnék szappannal fürödni nekem is mindig nagyon száraz a bőröm ilyenkor meg ahogy jön a hideg szabályosan el szokott repedezni a böröm pl. a kezem a dove nagyon jó igen de ma már pl. a palmolive vagy nivea stb.tusfürdők is nagyon jól hidratálnak és fürdés után ha bírod krémezd jól be magad az arcodat viszont ne testápolóval hanem arckrémmel:)a szádra ajánlom a körömvirágot krémet gyógyszertárban lehet kapni nekem az van évek óta imádom:)egyébként az hogy sok vízet iszol naponta ami tök jó csak sajnos nem elég belülről hidratálni...
2011. okt. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!